#4 Spotkanie Koduj w Płocku

Zapraszamy wszystkich programistów na czwarty meetup Koduj w Płocku. Widzimy się w Przetworni na kolejnych super prezentacjach.

Agenda

✔ 17:45 – 18:00 Kwadrans studencki, czyli czas na dotarcie i luźne rozmowy.
✔ 18:00 – 18:15 Przywitanie i przedstawienie prelegentów.
✔ 18:15 – 19:00 Pierwsza prezentacja: Michał Szafrański „Chmura dla startupów – Jak zrealizować własny pomysł biznesowy z Google Cloud Platform”
✔ 19:00 – 19:15 Przerwa.
✔ 19:15 – 20:00 Druga prezentacja: Tomasz Wysocki „Startupy w obszarze IT”
✔ 20:00 – 20:30 Pytania & odpowiedzi. Losowanie książki.
✔ 20:30 -> Luźne rozmowy dla chętnych.

➡➡ Meetup: http://bit.ly/4MeetupKwP

➡➡ Facebook: http://bit.ly/4EventKwP

Bio Prelegentów:

Michał Szafrański – posiada ponad dwadzieścia lat doświadczenia w informatyce. Szesnaście lat zajmuje się tworzeniem oprogramowań i projektowaniem aplikacji biznesowych.
Z wykształcenia Magister wydziału FTiMS Politechniki Łódzkiej na kierunku Informatyka Stosowana. Ukończył również podyplomowe studia „Zarządzanie Projektami” w SGH w Warszawie. Przez wiele lat programistycznej przygody kodował w większości popularnych języków od C++, Cobol, Java, C# do TypeScript i Swift.
Entuzjasta ruchu Software Craftsmanship oraz wielbiciel Clean Architecture. Pasjonat tworzenia systemów w chmurze oraz w modelu serverless.
Z wielkim upodobaniem używa rozwiązań firmy Apple i jest maniakiem ergonomii systemów spod znaku jabłuszka.

Tomasz Wysocki – certyfikowany Trener Innowacji. Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.
Pomysłodawca i realizator takich przedsięwzięć jak: Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości w Płocku, Stowarzyszenie Academia Economica, stworzenie sieci współpracy w powiecie Sierpeckim, Płockim i Gostynińskim w ramach projektu „Decydujmy Razem” realizowanego przez Centrum Aktywności Lokalnej CAL, opracowanie innowacyjnego programu szkolenia dzieci i młodzieży z robotyki przy wykorzystaniu zestawów LEGO Education. Uprzednio prezes Centrum Komercjalizacji Technologii Sp. z o.o. oraz założyciel firmy Informatycznej INFRACOM. Obecnie pełnomocnik ds. startupów w Płockim Parku Przemysłowo Technologicznym S.A. oraz właściciel firmy szkoleniowej WYSOCKI.IT oferującej innowacyjne szkolenia z robotyki, programowania i druku 3D dla dzieci w wieku 7 – 16 lat.

Podczas spotkania zdefiniujemy pojęcie startup, a także dowiemy się, jak wygląda proces przygotowania pomysłu pod projekt akceleracyjny. Poznamy dogłębnie czym są programy akceleracyjne, jakie są ich cele oraz szeroko rozumiane obszary zainteresowania. Omówimy także Case Study startupów z obszarów IT. Docelowo dowiemy się w jakiej kwocie i na co możemy pozyskać środki dla rozwoju firmy, co w dalszej perspektywie pozwoli nam rozwinąć skrzydła naszej firmy.

Gościć nas będzie Przetwornia

Przetwornia – Staromiejskie Centrum Biznesu
ul. Synagogalna 4, 09-400 Płock

Książkowe upominki dla prelegentów wspiera ITMagination https://youtu.be/9WJptQGFgV4

KwP #4 – Michał Szafrański –
„Chmura dla startupów – Jak zrealizować własny pomysł biznesowy z Google Cloud Platform”

Tomasz Wysocki „Startupy w obszarze IT”

Szafrański Michał
Architekt oprogramowania, bujający w chmurach obliczeniowych.